Kastler przemysł

Cięcie laserowe blach

Laserowe cięcie jest szeroko stosowane w wielu gałęziach przemysłu przy produkcji podzespołów, części, elementów i narzędzi, paneli i obudów, tabliczek znamionowych i gwarancyjnych, matryc i plomb, sprzętu medycznego i naukowego, tablic i tabliczek informacyjnych, identyfikatorów i innych elementów systemów informacji wizualnej, itd.

W skład naszego zaplecze technicznego od czerwca 2009 wchodzi maszyna do cięcia laserowego najnowszej generacji firmy Trumpf , która gwarantuje precyzje wykonania i powtarzalnośc nawet najbardziej  skomplikowanych kształtów z blach cienkich i grubych. Maszyna umozliwia znaczne skrócenie czasu pracy i oszczędność materiału, co przeklada sie na znaczne obniżenie kosztów wytworzenia detalu i na „przyjazną” cenę dla klienta finalnego.

Parametry obróbki i zakres wykorzystanych materiałów:

Stół o wymiarach 1500 x 3000mm 
Stal konstrukcyjna (czarna) – do 20 mm
Stal nierdzewna, kwasoodporna – do 12mm
Aluminium – do 8 mm

Czas realizacji zamówienia na cięcie laserowe:  staramy się zrealizować zlecenia klienta w ciagu 48 godzin od daty złozenia zamówienia. Czas realizacji zależy jednak od wielkości zamówienia i stopnia jego złożoności.

Oprócz cięcia laserowego oferujemy usługi dodatkowe (informacje o nich w podstronach) sprawiajce, ze jesteśmy w stanie wykonać kompleksowo, w ramach jednej firmy,  bardziej złożone projekty łączące cięcie z gięciem, gwintowaniem, spawaniem, malowaniem etc.

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.