Kastler przemysł

Oznakowanie budynków i montaż

Jesteśmy producentem elementów i systemów oznakowania i identyfikacji, takich jak tablice i panele informacyjne, tabliczki przydrzwiowe, piktogramy i tabliczki kierunkowe, breloki do kluczy i numerki do szatni, identyfikatory i tabliczki imienne, przywieszki do bagażu oraz wielu innych elementów wchodzących w skład systemu informacji wizualnej.

Do produkcji używamy różnego rodzaju tworzyw sztucznych, takich jak szkło akrylowe, polistyren, polietylen, pcv, laminaty grawerskie, jak również stali, aluminium, drewna i innych materiałów. W procesach technologicznych stosujemy nowoczesne techniki cięcia i grawerowania laserowego, obróbkę mechaniczną i termoplastyczną. Zastosowanie znakowania laserowego zapewnia doskonałą czytelność nadruku oraz bardzo dużą trwałość i  odporność elementu na czynniki zewnętrzne. Aby produkt końcowy spełniał wszystkie wymagania mu postawione, ściśle współpracujemy z Klientem we wszystkich fazach realizacji projektu, służąc wiedzą fachową i doświadczeniem.

Realizujemy różnego rodzaju zlecenia według gotowych projektów lub założeń i wytycznych określonych przez Klienta. Ponadto posiadamy własną kolekcję wyrobów i projektów. Wzornictwo przedstawionych projektów zostało opracowane w naszej firmie, jednakże wszystkie produkowane przez nas wyroby mogą być modyfikowane w zależności od potrzeb

 

 

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.